Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyniki matur 2011 w internecie

Utworzony przez qwe, 29 czerwca 2011 r. o 17:44 Powrót do artykułu
35 min...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niby 35 min a jak moze odmienic zycie... pamietajcie tlyko ze wyniki moga roznic sie od realnych na swiadectwie;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na OKE Kraków jeszcze nie ma wyników:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem zalogowany na OBIEG-u w OKE Kraków i nic niestety. Już się nie wyloguje do czasu ogłoszenia wyników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anonim napisał:
niby 35 min a jak moze odmienic zycie... pamietajcie tlyko ze wyniki moga roznic sie od realnych na swiadectwie;)
jak to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bzy napisał:
Ja jestem zalogowany na OBIEG-u w OKE Kraków i nic niestety. Już się nie wyloguje do czasu ogłoszenia wyników
A odswiezasz strone? :/ no jest takim maly druczkiem napisane ze moga sie roznic, bo te maja charakter tylko informacyjny..;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie odpowiedzcie jak można sprawdzić wyniki!! Ja żadnego hasła ani klucza nie dostałem a chciałbym bardzo usłyszeć wyniki:(!! Jestem z Wielkopolski;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no maja tlyko charakter informacyjny ...wiec nie traccie nadzieji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OKE Krk, ktoś z innego forum dzwonił do nich i powiedzieli że wyniki będą dopiero w godzinach rannych. To informacja nie potwierdzona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adamo napisał:
jak to?
DAJCIE STRONE LOMZY NA KTOREJ NALEZY SIE ZALOGOWAC, BO NA OKE LOMZA NIC NIE PISZĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lol Użytkownicy przeglądający ten temat: 325 0 użytkowników, 325 gości, 0 anonimowych widze spore zainteresowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arek napisał:
Ludzie odpowiedzcie jak można sprawdzić wyniki!! Ja żadnego hasła ani klucza nie dostałem a chciałbym bardzo usłyszeć wyniki:(!! Jestem z Wielkopolski;)
musisz isc jutro do skzoly ..bo jak nie mas zhasla i loginu danego przez nauczyciela to nic nie sprawdzisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież to OKE sprawdza więc nic nie może się różnic!!! to są już oficjalne wyniki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oke kraków cisza i cisza..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy wyniki matur faktycznie bedzie mozna sprawdzic w internecie czy tylko w szkole?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maturzystka RZeszów napisał:
przecież to OKE sprawdza więc nic nie może się różnic!!! to są już oficjalne wyniki!!!
tak ale sysytem jest w jedej siedzibie..wyniki naplywaja w tys setek a pare ludzi wpisuje w dany proggram wyniki..czlowiek to nie maszyna..moze sie pomylic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katarynka napisał:
czy wyniki matur faktycznie bedzie mozna sprawdzic w internecie czy tylko w szkole?
i w necie i w skzole jak chcesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, odświeżam. Wy chcecie tylko zdać czy liczycie na dobre wyniki które umożliwią Wam studiowanie? Ja pierdziele ale się stresuje. jak dopiero nad ranę będą to całą noc nie usnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oke jaworzno bedzie mialo w koncu te wyniki czy nie ???!!! wie ktos na 100 % ? ; /
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie chodzi zeby zdac ! matme najbardziej..potem popatrze na wyniki i sie zmartwie albo uciesze... ja tez nie usne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 32

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...